Kurzy pro veřejnost

Kurzy začínáme cvičením a etudami, které rozvíjí jednání. Naučíme se, jak si osvojit tělo jako nástroj pro sebevyjádření (fyzicky nenáročné a civilní cvičení – žádná pantomima nebo gymnastika). Budeme rozvíjet gestus těla – hraní tělem. Zaměříme se také na propojení dechu, hlasu a pohybu. Naučíme se pracovat s osou těla.

Paralelně se budeme věnovat improvizovaným etudám, pomocí kterých se rozvíjí herecké sebevědomí, bytí na jevišti a během kterých prozkoumáte vlastní tvůrčí potenciál.

Proces se podobá například koučinku, nebo i skupinové terapii.

Po cvičeních a etudách nás čeká zpětná vazba, která inspiruje a je podnětem k další tvorbě. 

Celý proces probíhá v pohodové atmosféře s vzájemnou důvěrou a respektem všech zúčastněných.

Aktuálně vypsané kurzy

Kreativní hraní Během kreativního hraní nebudeme podávat výkony, ani předvádět pantomimu, vyzkoušíme si bezprostředně jednat – hrát si. Více než slova využijeme akci-reakci, temporytmus, lehkost a inspiraci vzájemného působení.Setkání ve skupině max. 12 účastníků v příjemném prostředí Šáreckého údolí.Pomocí hereckých technik se postupně uvolníte, zklidníte a užijete si radost z exprese těla.Celý proces probíhá v pohodové ...

Úterní kurz Just Monkeys. Přihlaš se a zjisti, co obnáší být hercem. Za použití autentických hereckých technik se společně zaměříme na práci s vlastním tělem a hlasem.

Středeční herecký kurz – pokročilí (kurz naplněn) KURZ JE NAPLNĚN