Firemní workshopy

Za pomoci netradičních metod a techniky aplikované improvizace se zábavnou formou zaměříme na osobnostní rozvoj. Kreativita je komplexní soubor kompetencí, který tvoří zvídavost, představivost, ale také spolupráce a disciplinovanost.

Petr Mentberger, Cinesco

Vendulu jsme si zprvu najali na úpravu prezentování našich služeb, díky její profesionalitě a zkušenostem z oblasti divadla jsme se rozhodli spolupracovat i v dalších oblastech komunikace a vystupování.
Kurzy předčili naše očekávání a jsme rádi, že jsme mohli spolupracovat na zlepšení naší firemní komunikace. Vřele bychom je doporučili všem, kteří na denní bázi komunikuji s klienty,
ale současně i těm, kteří chtějí zlepšovat efektivitu týmu a firemní kulturu.

Nabídka workshopů:

Komunikační a prezentační dovednosti Existují obecné rady a návody, jak si osvojit komunikační a prezentační dovednosti, ale to, co je nejzásadnějším faktorem, je naše vlastní individualita. Využít svých schopností a nesnažit se „být tím, kým nejsem“ je klíčem k úspěchu sebeprezentace.

Teambuilding Hra – nápodoba – mimese je nejsilnějším nástrojem sdílení, které lidstvo od pradávna praktikuje. Při hraní jde o zábavu především. Cvičení jsou tak zábavná, že si ani nevšimnete, že se celý den učíte a rozvíjíte.

Kurz K3 – kreativita – komunikace – kooperace Nenásilnou a zábavnou formou budeme pracovat na zlepšení měkkých dovedností, jako je například komunikace, interakce, inovativní myšlení, spolupráce, aktivní přístup, hledání tvůrčích řešení.