Kreativní workshop seberozvoje aneb Z celého těla si přeji…

24. – 25. 5. 2019
pátek 16:00 – sobota 17:30
Chodouň (Berounsko)

Workshop prožijete tělem i duší. Nahlédnete sami na sebe v bezpečném prostředí se sebereflexí a s integrací vaší práce.

Cíle:

  • Napojení, objevení, porozumění a respektování svého těla, pocitů a emocí
  • Poznání a respektování (nejen) svých hranic
  • Uvolnění sama sebe
  • Podpora pro další seberozvojové kroky

Pracujeme v uzavřené skupině, využíváme skupinové dynamiky, která napomáhá k intenzivnějším prožitkům a přenosům. Umožňuje zrcadlení vlastních témat, jelikož u druhých se nám lépe daří zahlédnout klíčové principy lépe než u sebe.

Na workshopu využíváme zejména řady kreativních technik z oblasti psychologie a dramaterapie. Uměleckými technikami nenásilně uvolňujeme tělo (pohybem, tancem, hudbou, hrou, gestem, dramatem, zvukem). Prostřednictvím kreativního sebevyjádření se otevírají osobní témata zcela přirozeně a autenticky. Techniky také umožňují intuitivní vyjádření, podporují citlivost a smyslovou orientaci. Dochází k propojení zážitku a schopnosti pojmenovat své emoce i události, podpoře sociálních vztahů, schopnosti komunikovat i vzájemně sdílet. Získáte nové znalosti a inspiraci do vašeho života.

MÍSTO SETKÁNÍ
Příjemný prostor v domě se zahradou na Berounsku ve městečku Chodouň
Adresa: Chodouň 95, 26751 Zdice

DOPRAVA – vlastní
Auto, vlak

STRAVA A NOCLEH V CENĚ
Zajištěna večeře, snídaně, oběd, pitný režim
Nocleh na vlastní karimatce, spacák

CO S SEBOU
Karimatka, spací pytel
Pohodlné oblečení
Láhev na vodu
Lehkou deku

CENA WORKSHOPU
2 490 Kč
Studenti,důchodci,maminky na RD,ZTP/P: 2 200 Kč
Prosíme o úhradu do 20. 5. 2019

Možnost zrušení: storno 7dní před zahájením – vrácení 70% částky, storno 2 dny před zahájením – vrácení 50% částky.

Mgr. Klára Dudková, MSc.
http://klaradudkova.eu/

Vystudovala jsem sice ekonomicky orientovanou školu, nicméně jsem se brzy začala věnovat práci s lidmi, ať na oddělení lidských zdrojů v korporátním světě (Coca-Cola) nebo později jako kouč pro individuální klienty a skupiny.

Absolvovala jsem 5 letý výcvik Psychoterapie zaměřené na práci s tělem. V současné době pracuji zejména jako bodypsychoterapeut ve své praxi a se skupinou na stacionáři při Psychosomatické klinice v Praze. Na klinice jsem součástí týmu, který vede klienty k porozumění svého těla, uvědomění toho, co je jim děje a k podpoře najít sama sebe. Profesně se zajímám o propojení práce těla, duše a poznatků neurověd. Ve svém seberozvoji se zaměřuji na práci se spiritualitou, napojením na přírodu a změněnými stavy vědomí.
Mám dva syny Olivierka a Fredíka. Tak jak ostatní děti i oni jsou významnými učiteli života.

MgA. Vendula Ježková, Ph.D.

Vystudovala jsem činoherní herectví (MgA. 2006) a působila v divadlech Husa na Provázku, Městské divadlo Brno, Národní divadlo Brno, Divadlo Aréna v Bratislavě a v divadle Skrat. Během doktorského studia (Ph.D. 2016) jsem se začala věnovat pedagogické činnosti, která mě pohltila. Začal mě zajímat individuální proces rozvíjení tělesné představivosti, který vede k hlubšímu propojení se sebou tady a teď. O roku 2018 vedu kurzy herectví Just Monkeys s přesahem do psychosomatiky a seberozvoje, a také jsem začala spolupracovat s Psychosomatickou klinikou, Praha 6. Respekt, důvěra a porozumění jsou mi východiskem pro společné tvůrčí úsilí.

Věřím, že každý má potenciál učinit změnu.

Přihláška na kurz

Jméno
Příjmení
Váš telefon

Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.